Ayakkabı

2014/2015 Chanel Couture spor ayakkabıları

2014/2015 Chanel Couture spor ayakkabıları
2014/2015 Chanel Couture spor ayakkabıları

Renkli cıvıl cıvıl ayakkabı modellerini Chanel Coutere markasında göreceksiniz. Desenli ve renkli sneakars modelleri ile bu sezon oldukça geniş bir ayakkabı tercihi yapacaksınız. 2014/2015 Chanel Couture  desenli spor ayakkabılar sezona damgasını vurdu. Uzun, kısa ve her desende çeşitleri ile kıyafetleriniz canlanacaktır.

 

2014/2015 Chanel Couture spor ayakkabıları
2014/2015 Chanel Couture spor ayakkabıları

2014/2015 Chanel Couture spor ayakkabıları ve Özel Desenleri

Dize kadar uzanan spor çizmeler oldukça iddialı. Renkleri ise kendini belli edecek kadar farklı modellerdedir. Seneye de moda olacak metalik renkler bu sezondan kendini belli etti. 2014/2015 Chanel Couture  desenli spor ayakkabılar özel kumaşlarını spor ayakkabı modellerinde uyguladı. Parlak desenli olanları gece kıyafetlerinizde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gündüz ve gece modası Chanel Couture serisi spor ayakkabı modelleri ile canlı geçeceğe benziyor. Renkli bağcıklar ise spor ayakkabıların renk tonları ile uyumlu olduğu için rahatlıkla kıyafetlerinize uyum getirebileceksiniz.

Kumaş seçiminde her renk tonu kullanıldığı için kıyafetlerinizle rahatlıkla uyum sağlanacaktır. Göze hitap eden canlı renkleri sezona damgasını vuracağa benziyor. Uzun çizme modellerinde sporun şıklığını 2014/2015 Chanel Couture spor ayakkabıları ile yaşayacaksınız. Kaliteyi seven herkese uygun model mutlaka vardır. Canlı renkleri ve rahatlığı sizleri büyüleyecektir. Chanel her zaman her konuda farkını yaratacak modelleri piyasaya sürer.

Sizlere özel spor ayakkabı modelleri ile kıyafetleriniz canlanacağı gibi rahatlığınızı da yaşayacaksınız. Spor ayakkabı her zaman her kıyafette kullanılmazdı. 2014/2015 Chanel Couture spor ayakkabıları ise istediğiniz kıyafetle uyumu getirecek tarzdadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İlk defa gördüm burada chanel couture spor ayakkabıları çok tarz duruyor. modelleri ise birbirinden farklı. Galiba bundan sonra sık kullanabileceğim ayakkabılardan birisi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu