Ayakkabı

2014 Michael Kors Ayakkabı Çanta Modelleri

Tasarımları ve her yeni kreasyonu merakla beklenen modacılardan biri olan Michael Kors 2015 ayakkabı ve çanta koleksiyonu ile yine adından söz ettirmeyi başardı. Özellikle yaz mevsiminde kullanılacak olan ayakkabılar ve çantalar moda dünyasında da geniş yer buldu. Pek çok bayan tatile çıkmadan önce modacının bu yeni tasarımlarından edinerek trendleri yaz boyunca üzerinde taşımaya hazır hale geldi.

2014 Michael Kors Ayakkabı Çanta Modelleri
2014 Michael Kors Ayakkabı Çanta Modelleri

Bu yaz feminen ayakkabılar moda!

Yaz aylarına damgasını vuracak olan ise ünlü modacının imzasını taşıyan 2015 ayakkabı ve çanta koleksiyonu arasında hemen göze çarpan bilekten bağlı ayakkabılar olacak. Feminen bir hava yansıtan bu ayakkabılar bayanlardan şimdiden tam not almayı başardı. Tasarımcılar yeni çizimlerini bu yönde yapacak gibi görünüyor. Çünkü yaz havasına çok uygun olan bilekten bağlı yazlık ayakkabılar moda gündemindeki yerini uzun süre koruyacak.

2014 Michael Kors Ayakkabı Çanta Modelleri
2014 Michael Kors Ayakkabı Çanta Modelleri

Dolgu topuk ayakkabılar ile platform topuk ayakkabılar ise her dönemde olduğu gibi bu dönemde de trend olmayı sürdürecek. Yaz temasına çok uygun olan bu ayakkabı modelleri ünlü modacının en yeni koleksiyonunda da kendine bir yer bulmayı başardı.

Üstelik bu yeni kreasyonda hasır ve mantar gibi farklı malzemeler de kullanıldı. Modacı çantalarda ise seçimini sadelikten yana kullanmış gibi görünüyor. Spor tarzdaki çantalar kreasyonun en fazla ön plana çıkan çanta modelleri olurken abiye çantalara da yer verildi. Ancak hepsinde ön plana çıkan sadelik oldu.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Michael kors ayakkabı ve çantaları mükemmel diyecek hiç bir söz yok bence buna. 🙂 Özellikle saatleri çok hoşuma gidiyor. Oradan alışveriş yapmayı çok isterdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu