Ayakkabı

2014-2015 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modelleri

Yeni yıla yaklaştığımız bu aylarda kış aylarında hangi model ayakkabıların daha gündemde olacağı da merak konusu. Bazı vitrinlerde kışlık ayakkabı modelleri yer alırken, genel itibariyle modayı takip eden kadınların ne tarz ayakkabılar giyineceklerine yazımızda yer vermeye çalışacağız. Yaklaşan sonbahar ayları için hafif topuklu ayakkabılar özellikle yağmurlu havalarda kurtarıcınız olabilir. Yaz boyunca babet ayakkabılar tercih edilirken yağmurun sıklıkla görüldüğü sonbahar aylarında bu tür ayakkabılar kullanışlı olmayacaktır.

2014-2015 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modelleri
2014-2015 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modelleri

Bununla birlikte daha soğuk havalar için bu kış postal bot modelleri daha çok tercih edilecek gibi görünüyor. Kışlık ayakkabı modelleri arasında çizmelerin yeri de her zamanki gibi çok farklı olacaktır. Uzun dizlere kadar olan deri çizmeler özellikle mini etekler kombine edildiğinde oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır.

2014-2015 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modelleri
2014-2015 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modelleri

Kışlık Ayakkabı Modelleri Bu Yıl Daha Renkli

Son yıllarda rutinin dışına çıkılarak kışlık ayakkabı modelleri arasında da farklı renklere yer verildiğini görüyoruz. Bunun içinde bordo renkli çizmeler oldukça tercih edilirken, lacivert renkli çizmeler de bu yılın favorileri arasında yerini alacak gibi görünüyor.

Tüm vitrinlerde yerini almaya başlayan kış ayakkabılarını sizler de yazımızın devamında hazırladığımız galeri sayesinde görüntüleme imkanı bulabilirsiniz. Pek çok modele sizler için yer verecek ve sizlerin de en kısa süre içerisinde kararınızı vermenize yardımcı olmuş olacağız. Dilerseniz seçimlerinizi henüz havalar soğumadan yapıp satın alabilir ve böylelikle daha uygun fiyatlara ayakkabınıza sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu kış zümrüt yeşili botlar ön planda olacakmış. Daha çok püsküllü iddialı ayakkabılar var. Oldukça ilgi çekici ve modern.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu